Napędy i sterowania - do bram garażowych segmentowych

Napęd HG600 i HG1000(Came)

Kompletny zestaw do zautomatyzowania segmentowych bram garażowych o sile ciągu 600N i 1000N . Jest możliwość napędu z szyną łańcuchową(opcja głośniejsza) i z szyną z paskiem(opcja cichsza).

JIM (Beninca)

Napęd na pasek lub łańcuch. Wyposażony w enkoder ( zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i precyzję pracy siłownika). Posiada odbiornik 3 kanałowy. Zawiera również czujnik amperotryczny wykrywający przeszkody.

Napędy do bram wjazdowych (rozwiernych)

KBILL50M.PM (Beninca)

Zestaw siłowników z centralą 230 Vac z odbiornikiem radiowym, parą fotokomórek i pilotem dwukanałowym. Do 5m długości skrzydła.

VersaMatic(Hormann)

Do bram rozwiernych dwuskrzydłowych. Nadaje się do montażu przy bardzo głęboko osadzonych słupach bramy, istnieje również wybór pozycji montażu dopasowanej do danej sytuacji.

Krono(Came)

To cicha praca w połączeniu z najnowszymi dostępnymi funkcjami. Specjalnie zaprojektowane mocowanie pozwala instalować siłownik w architektonicznie niestandardowych obiektach.

Napęd Fast(Came)

Jest dostosowany do szczególnych wymagań instalacyjnych, może być montowany na słupkach o szerokości od 20 cm. Produkt łatwy i szybki w montażu.

Napędy do bram wjazdowych (przesuwnych)

Napęd BX Plus (Came)

Kompletny zestaw do zautomatyzowania bram przesuwnych do masy 400 kg. Zestaw zamiera między innymi czterokanałowy pilot, kartę częstotliwości oraz fotokomórki.

KBULL8M.S.PM (Beninca)

Zestaw siłowników z wyłącznikiem magnetycznym do 800 kg z wbudowaną centralką i odbiornikiem, parą fotokomórek oraz z pilotem dwukanałowym.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Moduł GSM (F&F)

To przekaźnik zdalnego sterowania brama za pomocą GSM. Otwieranie napędu przez nawiązanie połączenia telefonicznego (brak ograniczenia odległości). Jest możliwość otwierania bramy również przez telefon stacjonarny.

Odbiornik uniwersalny (Came)

Możliwość sterowania bram różnych producentów

Pilot Space (Came)

Pilot dostępny w dwóch wariantach: cztero lub dwu kanałowy